logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

Ikona - powrót do strony głównej / Uczniowie / Nauczyciel-Uczniowie

Drodzy Uczniowie i Słuchacze, w odpowiednich zakładkach przypisanych do Waszej klasy/grupy znajdziecie zadania do zdalnego nauczania z obowiązujących Was przedmiotów.

Drodzy Uczniowie i Słuchacze Szkół dla Dorosłych !

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 i przepisami Rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.

Oznacza to, że nadal realizujemy kształcenie na odległość w takiej samej formie jak dotychczas. Wiem, że jesteście już zmęczeni zdalną nauką, tęsknicie za rówieśnikami i chcielibyście uczyć się w normalnych warunkach, ale niestety obecna sytuacja w kraju na to nie pozwala. Zachęcam do stałego kontaktu z wychowawcami i nauczycielami, którzy zawsze służą pomocą i są do Waszej dyspozycji. Musimy być cierpliwi i jednocześnie ostrożni. Dbajmy o własne zdrowie i swoich najbliższych.

Do zobaczenia wkrótce.

Dyrektor Szkoły

Justyna Jabłonka

Drodzy Uczniowie i Słuchacze!

Serdecznie witam Was po wiosennej przerwie świątecznej. Niestety nie możemy się spotkać w szkole. Wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu się oraz istniejący stan zagrożenia spowodowany koronawirusem Covid-19 wymaga od nas, aby dbać o swoje zdrowie. Zgodnie z Rozporządzeniem MEN szkoły zostają zamknięte do 26 kwietnia 2020r. Nadal pracujemy i uczymy się na odległość. Utrzymujemy kontakt telefoniczny i mailowy ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i kolegami. Komunikujemy się również za pomocą portali społecznościowych. A zatem nauka odbywa się zdalnie, w ten sam sposób jak do tej pory. Nauczyciele sprawdzają odesłane przez Was prace, stawiają oceny. Uczniowie klasy IV TA oraz słuchacze ostatnich semestrów szkół policealnych zdalnie zostaną sklasyfikowani. Tym bardziej zachęcam Was do kontaktu z nauczycielami, którzy zawsze służą wsparciem, dobrą radą i pomocą.

Musimy być ostrożni, systematyczni, cierpliwi i pracowici, wtedy na pewno uda nam się pokonać wszystkie trudności.

Z wiosennymi pozdrowieniami

Justyna Jabłonka – Dyrektor Szkoły

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2023.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu