logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSP im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
2020-02-27

Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSP im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

Dzień Bezpiecznego Internetu to święto obchodzone w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Jest to święto międzynarodowe.

Nasza szkoła włączyła się w obchody DBI poprzez organizację lokalnej inicjatywy. Ten dzień obchodzono 27 lutego 2020 r. razem z uczniami klas VIII Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie. Na spotkanie została przygotowana tablica informacyjna. Zajęcia z uczniami klas I – IV technikum i klas VIII SP przeprowadził aspirant Krzysztof Kolator – asystent Zespołu do spraw Polityki Społecznej, Nieletnich i Patologii w Miejskiej Komendzie Policji w Ostrołęce. Każdy uczestnik otrzymał również ulotkę z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu