logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

Ikona - powrót do strony głównej / Rodzice / Zdalne nauczanie

Szanowni Rodzice !

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w przemieszczaniu się oraz istniejącym stanem zagrożenia spowodowanym koronawirusem Covid-19 i zgodnie z Rozporządzeniem MEN szkoły zostają zamknięte do 26 kwietnia 2020r., dlatego jeszcze uczniowie nadal uczą się na odległość. U nas system nauki zdalnej pozostaje bez zmian. Utrzymujemy kontakt telefoniczny, mailowy, za pomocą portali społecznościowych i strony internetowej szkoły.

Drodzy Rodzice bardzo Was proszę, abyście zadbali o bezpieczeństwo swoich dzieci, w tym trudnym czasie dla nas wszystkich. Jednocześnie proszę Was o motywowanie i mobilizowanie do nauki. Zachęcam do kontaktu z nauczycielami i wychowawcami. Zawsze jesteśmy otwarci i gotowi na współpracę. Tylko razem możemy pomóc naszym dzieciom.

Dyrektor Szkoły

Justyna Jabłonka

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

ze względu na stan epidemiczny w naszym kraju zawieszenie zajęć w szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do Świąt Wielkanocnych. Nauczyciele i uczniowie zobowiązani są do zdalnej nauki. W ZSP w Czerwinie taka nauka odbywa się za pośrednictwem Internetu – poczta, portale społecznościowe i strona internetowa szkoły. Do Was Kochani Rodzice apeluję abyście zmobilizowali swoje pociechy do nauki w domu. Jednocześnie proszę Was, abyście zadbali o bezpieczeństwo swoich dzieci w tych bardzo trudnych dla społeczeństwa dniach.

Dyrektor Szkoły

Justyna Jabłonka

Warszawa, dn. 12 marca 2020r.

Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa

KPZ.576.9.2020.BF

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

mając na uwadze decyzję Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w przedszkolach i szkołach w Polsce, związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, uprzejmie proszę o objęcie szczególną troską Państwa dzieci.

Wyjątkowo ważne jest zadbanie o zachowanie higieny osobistej oraz o ile jest to możliwe pozostawienie dzieci pod opieką  w bezpiecznym miejscu ich zamieszkania. Apeluję, aby w tym czasie dzieci nie korzystały z miejsc użyteczności publicznej, w których występują duże skupiska ludzi np. centra handlowe, miejsca rozrywki, place zabaw.

Pamiętajmy o tym, iż koronawirus stanowi największe zagrożenie dla osób o osłabionej odporności, osób starszych, zatem należy zadbać o ograniczenie kontaktów dzieci z osobami najbardziej narażonymi.

Zwracamy również uwagę na konieczność monitorowania bieżących informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemiologicznej, pojawiających się na stronach internetowych: Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Proszę o korzystanie z wiarygodnych źródeł informacji.

Jednocześnie zachęcam Państwa, wykorzystując środki komunikacji elektronicznej, do zainteresowania się  i zaopiekowania osobami wymagającymi szczególnej troski – rodzicami, dziadkami, sąsiadami – w trudnym dla wszystkich czasie.

Mam nadzieję, że podjęte przez Państwa działania, zrozumienie i współpraca, przyczynią się do ograniczenia istniejącego zagrożenia.

Z poważaniem,

Mazowiecki Kurator Oświaty /-/
Aurelia Michałowska

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu