/ Aktualności / I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy pod hasłem „Przedsiębiorczy uczeń” już za nami
2021-03-24

I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy pod hasłem „Przedsiębiorczy uczeń” już za nami

23 marca 2021r. w Zespole Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy ,, Przedsiębiorczy uczeń ”. Konkurs honorowym patronatem objął Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, oddział w Czerwinie. Do konkursu zgłosiło się 17 osób ze szkół podstawowych w: Jelonkach, Trynosach, Goworowie, Lubotyniu, Komorowie, Wąsewie i Czerwinie.

Uczniowie rozwiązywali test on-line składający się z 30 pytań. Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i bankowości. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie pytań do konkursu i jego przeprowadzenie była Beata Podbielska – nauczycielka przedmiotów zawodowych.

Najlepsi okazali się:

Piórkowski Adrian – Szkoła Podstawowa w Wąsewie – I miejsce

Jabłonka Szymon – Szkoła Podstawowa w Czerwinie – II miejsce

Ciepierska Emilia – Szkoła Podstawowa w Goworowie – III miejsce

Wszyscy uczestnicy i laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, oddział w Czerwinie. Uczestników i laureatów zapraszamy do Banku Spółdzielczego w Czerwinie po odbiór nagród. Należy to zrobić do dnia 23.04.2021r.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także Zarządowi Banku Spółdzielczemu za patronat nad konkursem i nagrody.