/ Aktualności / Jasełka w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie
2022-12-21

Jasełka w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie

Oto Panna pocznie i porodzi syna i nazwie go imieniem Emmanuel-to znaczy: Bóg z nami…to znaczy, że Bóg zamieszka z nami, stanie się jednym z nas”.

Jasełka w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie odbyły się pod hasłem wspólnego kolędowania oraz czytania fragmentów Pisma Świętego. Młodzież z klasy II i III przygotowała piękną cześć artystyczną, która wprowadziła nas w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Po części artystycznej Pani dyrektor Justyna Jabłonka złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne.

Wspólne spotkanie było także okazją do podsumowania dwóch konkursów. Konkurs plastyczny: „Straż chroni lasy” gdzie laureatami na etapie gminnym zostali uczniowie klasy II TA: Sebastian Łada I miejsce oraz Zuzanna Tyszka II miejsce.

W naszej szkole odbył się także konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną nt. znajomości tradycji bożonarodzeniowych. Laureatką tego konkursu została Martyna Bakuła uczennica kl. II TA. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wesołych świąt!