/ Aktualności / Jasełka i Wigilia Szkolna
2017-12-24

Jasełka i Wigilia Szkolna

W tym roku w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie uroczysta akademia wprowadzająca nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyła się w piątek 22 grudnia. W świąteczny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią p. Beatą Podbielską,  którzy zainscenizowali jasełka. Młodzież w bardzo interesujący sposób przedstawiła wydarzenia biblijne związane z narodzeniem Pana Jezusa. Wszyscy w pięknych strojach, z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odegrali swoje role. Po występie uczniów głos zabrała pani Dorota Tyborowska, która złożyła wszystkim serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia i wręczyła uczniom nagrody , które zdobyli biorąc udział Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” oraz Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zapobiegamy pożarom”.  Spotkanie zakończyło się wspólną Wigilią i oczywiście Mikołajem.