/ Aktualności / Mikołajki i warsztaty bożonarodzeniowe
2022-12-06

Mikołajki i warsztaty bożonarodzeniowe

We wtorkowy poranek, 6 grudnia, w naszej szkole zaczerwieniło się od mikołajkowych czapek, a wszystko za sprawą akcji Samorządu Uczniowskiego „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania i pisania”. Oznacza to, że wszystkie osoby, które tego dnia miały w szkole na głowie czapkę Mikołaja, nie pisały kartkówek ani nie były wzywane do odpowiedzi !!!

Tego dnia uczniowie mieli też okazję uczestniczyć w warsztatach florystycznych, podczas których powstały wianki i stroiki bożonarodzeniowe. Zajęcia poprowadziła pani Emilia Byler. Wszyscy uczestnicy warsztatów efektywnie pracowali i wykazali się dużą kreatywnością. Niektórzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu zajęciach, a mimo to udało się im zrobić przecudne stroiki.

Gdy warsztaty dobiegły końca, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, niczym święty Mikołaj, wręczyli wszystkim słodkie upominki.

Cieszymy się, że w tym świątecznym nastroju, wspólnie mogliśmy spędzić niezapomniane chwile.