/ Aktualności / Obchody Dnia Pluszowego Misia – kreatywny pomysł naszych wolontariuszy
2022-11-25

Obchody Dnia Pluszowego Misia – kreatywny pomysł naszych wolontariuszy

25 listopada 2022r. kilku uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem wolontariatu p. Emilią Byler zorganizowało akcję w ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Grupa wolontariuszy udała się do Przedszkola Samorządowego w Czerwinie oraz do klas I -III Szkoły Podstawowej w Czerwinie, aby w przebraniach misiów i postaci z bajek miło spędzić czas z przedszkolakami i uczniami. Było czytanie bajeczek, zabawy taneczne z misiami i wiele innych atrakcji. Przedszkolaki były tak dzielne, że misie postanowiły wręczyć im „misiowe medale”. Wszyscy uczestnicy spotkania mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Szczęście i uśmiech na twarzach dzieci były tego dnia czymś bezcennym.

Dziękujemy Przedszkolu Samorządowemu oraz Szkole Podstawowej za ciepłe przyjęcie naszych uczniów oraz za to, że mogliśmy swoimi pomysłami uświetnić obchody Dnia Pluszowego Misia w placówkach oświatowych naszej gminy.