/ Aktualności / Pożegnanie Absolwentów i Maturzystów 2024
2024-04-27

Pożegnanie Absolwentów i Maturzystów 2024

26 kwietnia 2024r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Technikum Agrobiznesu z rocznika 2019 – 2024 oraz słuchaczy IV klasy LO w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie.

Dzień ukończenia szkoły to dla każdego moment wyjątkowy i szczególny. Pozwala ostatni raz spotkać się w gronie znajomych i oficjalnie podziękować wszystkim za wspólne lata edukacji. Ten ostatni dzień szkoły był wyjątkowy także dla naszych uczniów i słuchaczy.

Swoją obecnością zaszczycili nas Pani Dyrektor Justyna Jabłonka, Grono Pedagogiczne, Uczniowie, Słuchacze oraz Rodzice abiturientów.

Za nami wspomnienia, wzruszenia, trochę humoru, podziękowania, życzenia i gratulacje. Sukcesy absolwentów napawają nas dumą i są źródłem ogromnej satysfakcji. Gratulujemy wszystkim, a szczególnie Sebastianowi Zarębie wyróżnionemu Nagrodą Starosty Ostrołęckiego dla najlepszego Absolwenta za najwyższe w szkole wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i liczne osiągnięcia. Szczególne wyrazy uznania należą się także uczniom: Dominikowi Suski oraz Adrianowi Pazik, którzy także otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Ponadto, grupa uczniów została wyróżniona nagrodami za działalność na rzecz szkoły i lokalnej społeczności oraz nagrodami za osiągnięcia w dziedzinie sportu.

Życzymy naszym Absolwentom, aby opuszczali mury naszej szkoły z przekonaniem, że warto być dobrym człowiekiem i mądrym obywatelem, który patrzy szerzej i rozumie więcej.

26 kwietnia odbyła się także akademia z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Montaż słowno-muzyczny przygotowała klasa III TA.

Podczas uroczystości zostały także wręczone nagrody za zdobycie miejsc i wyróżnień w następujących konkursach:

1. Dyktando o Pióro Dyrektora Szkoły zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego przez panią Emilię Byler.

I miejsce zdobył – Szymon Grabowski, II miejsce należało do Martyny Bakuły, III miejsce zajęli: Dominik Suski oraz Sebastian Szabłowski

2. Konkurs Kreatywnego Czytania w języku angielskim oraz w języku niemieckim zorganizowane przez panią Beatę Podbielską oraz Elżbietę Jastrzębską: I miejsce – Sebastian Zaręba, II miejsce – Adrian Pazik, III miejsce Dominik Suski, wyróżnienia: Martyna Bakuła, Szymon Grabowski.

Gratulujemy!