logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Pożegnanie maturzystów rocznik 2014-2018
2018-04-28

Pożegnanie maturzystów rocznik 2014-2018

W dniu 27 kwietnia odbyło się w ZSP w Czerwinie uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Absolwentów żegnała dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy, ksiądz oraz uczniowie szkoły. Pani Teresa Choromańska życzyła abiturientom wielu sukcesów, pomyślnego zdania egzaminów maturalnych oraz właściwego przeżywania swojej młodości.
Dbajcie o to by być solidnymi i uczciwymi w każdej sytuacji, opierajcie swoje życie na wartościach, patriotyzmie i szacunku do drugiego człowieka. To słowa skierowane podczas przemówienia przez wychowawczynie klasy czwartej.
Zwieńczeniem motta, które widniało na tablicy, każde pokolenie ma własny czas było wręczenie świadectw. Ksiądz Wojciech Nitkowski rozdał dokumenty potwierdzające ukończenie kursu przedmałżeńskiego.  Przypomniał by swoje życie opierać na Bogu i wartościach.
Przedstawicielki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z delegatury w Ostrołęce rozdały nagrody dla uczniów, którzy wykazali się wiedzą w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie.  Jedną z nich otrzymał uczeń klasy maturalnej – Damian Sokołowski.
Absolwenci otrzymali również humorystyczne dyplomy, które odnosiły się do ich charakterystycznych cech osobowościowych. Koledzy klas trzecich rozdali drobne upominki jako symbol koleżeństwa i pamięci.
Maturzyści z całą wdzięcznością, złożyli kwiaty na ręce nauczycieli za trud wychowania, przekazywaną wiedzę i wszechstronny rozwój.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu