logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Praktyki w Hiszpanii
2018-11-26

Praktyki w Hiszpanii

Praktyki uczniów Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie odbywają się w gospodarstwie agroturystycznym Cortijo Cabrinana położonym blisko Kordoby. Wjeżdżając do gospodarstwa widzimy rosnące wokół drzewa oliwek oraz ręcznie pięknie wymalowane znaki informacyjne. Po drodze do biura spotykamy mandarynki, granaty i figi. Praca naszych uczniów polega na zajmowaniu się zwierzętami , dbaniu o ład i porządek , zbiorze oliwek i uprawie roślin znajdujących się w gospodarstwie. Jak widać po zdjęciach humory uczniom w miejscu pracy dopisują.

 

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu