/ Aktualności / QUIZ z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja „Wiem wszystko o Polsce, bo jestem Polakiem”.
2020-04-28

Uwaga, Uczniowie ZSP w Czerwinie!

Z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja organizujemy QUIZ „Wiem wszystko o Polsce, bo jestem Polakiem”.

Dniu trzeci Maja,

dniu nam święty,

Hołd ci należy nieść.

Choć dziś narodu cel wytknięty.

Pamięci twojej cześć!

Wszystkich chętnych uczniów ZSP w Czerwinie zapraszamy do rozwiązania Quizu z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja pt. „Wiem wszystko o Polsce, bo jestem Polakiem”.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do dnia 30.04.20r. do godz.18.00 na adres mailowy: d_tyborowska@wp.pl

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda rzeczowa! Otrzyma ją pierwsza osoba, która nadeśle prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania.

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju imię i nazwisko zwycięzcy QUIZU zamieścimy na stronie internetowej naszej szkoły, a nagrodę dla zwycięzcy wyślemy pocztą.

Serdecznie zapraszamy Dorota Tyborowska Barbara Drężewska