logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Spacer po Kordobie
2018-11-08

Spacer po Kordobie

W dniu 4 listopada 10 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie wspólnie z uczniami Zespołu Szkół Powiatowych w Baranowie wyleciała do Kordoby, miasta położonego w południowej części Hiszpanii w regionie Andaluzja. Celem wyjazdu jest odbycie praktyk zawodowych w ramach projektu Erasmus + – „ Razem na staż”. Uczniowie będą przez miesiąc czasu pracować w tutejszym gospodarstwie agroturystycznym. Poza tym poznają kulturę, mentalność i zwyczaje Hiszpanów.  W wolnym czasie mają zorganizowane wycieczki po mieście i po regionie. Póki co, pogoda nas nie rozpieszcza, jest pochmurno, ale się nie poddajemy i Kordobę poznajemy.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu