logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Stypendium Prezesa Rady Ministrów
2018-12-02

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. kard. S. Wyszyńskiego odbyła się doroczna uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Nagrodzono najzdolniejszych uczniów m.in. z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Uroczystość zgromadziła uczniów,  władze miast, przedstawicieli samorządów oraz dyrektorów i pracowników jednostek i wydziałów poszczególnych delegatur Kuratorium Oświaty w Warszawie. W naszej szkole wymogi  otrzymania stypendium spełniła Małgorzata Sokołowska, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu