logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Uczniowie ZSP w Czerwinie na szkoleniu pt. „Technologia produkcji roślinnej – rośliny wysokobiałkowe z wykorzystaniem rolnictwa precyzyjnego”
2020-10-15

Uczniowie ZSP w Czerwinie na szkoleniu pt. „Technologia produkcji roślinnej – rośliny wysokobiałkowe z wykorzystaniem rolnictwa precyzyjnego”

15.10.2020r. naszą szkołę odwiedziła pani Monika Kozłowska pracownik firmy 365 FarmNet. Pani Monika przeprowadziła szkolenie pt. Technologia produkcji roślinnej – rośliny wysokobiałkowe z wykorzystaniem rolnictwa precyzyjnego.

Szkolenie było bardzo ciekawe bo wsparte pokazem nowoczesnego oprogramowania komputerowego, które jest skierowane do rolników pracujących na co dzień w gospodarstwach rolniczych. Młodzież dowiedziała się między innymi jak planować zasiew roślin, w jaki sposób dawkować nawozy mineralne i środki ochrony roślin.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu