logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Warsztaty pt. „Solidarność ma znaczenie”
2021-05-12

Warsztaty pt. „Solidarność ma znaczenie”

W dniu 12 maja 2021 roku nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach on-line pt. „Solidarność ma znaczenie”. Spotkanie było zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwinie we współpracy z Polską Fundacją im. Roberta Schumana. Warsztaty poprowadzone były przez trenerów z Fundacji Schumana, którzy w bardzo ciekawy sposób przekazali uczestnikom spotkania podstawowe informacje na temat polityki spójności oraz działalności Unii Europejskiej. Trenerzy podczas spotkania korzystali z interaktywnych metod i narzędzi, takich jak padlet czy menti, dzięki czemu zajęcia były bardzo interesujące dla młodzieży.

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w w/w warsztatach.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2021.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu