logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Wspaniałego i radosnego odpoczywania
2020-06-24

Wspaniałego i radosnego odpoczywania

Za nami kolejny rok ciężkiej pracy, rok obfitujący w znakomite uczniowskie sukcesy zarówno dydaktyczne jak i sportowe.

Po dziesięciu miesiącach wytężonego wysiłku nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. To również czas wolny od nauki zdalnej, którą realizowaliśmy od końca marca.

Na ten czas życzę Uczniom, Słuchaczom i Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz rozwijania pasji i zainteresowań. Dziękuję Rodzicom za troskę i pomoc w mijającym roku szkolnym, jednocześnie życzę by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękuję za cały rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły – Justyna Jabłonka

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu