logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Wycieczka na lodowisko i do Galerii Sztuki
2020-02-07

Wycieczka na lodowisko i do Galerii Sztuki

7 lutego 2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Ostrowi Mazowieckiej. Zaczęli bardzo aktywnie, gdyż od lodowiska. Następnie udali się do ostrowskiej Galerii Sztuki, gdzie mogli poznać historię powstania JATEK oraz obejrzeć przepiękną wystawę malarstwa ostrowskiej artystki – Justyny Wilczyńskiej pt. „Spojrzenia”. Prace, które zobaczyli uczniowie powstały na przestrzeni lat rozwoju artystycznego autorki. JATKI to miejsce, które warto zobaczyć. Zabytkowa architektura, duża przestrzeń, galeria sztuki w klimatycznych podziemiach i nowoczesne wyposażenie robią niezapomniane wrażenie.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu