/ Aktualności / Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
2019-06-26

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Nie patrz w przeszłość. Tam już byłeś i wszystko widziałeś. Idź naprzód, tam będzie ciekawiej”- Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Za nami kolejny rok nauki i pracy w szkole. Z tej okazji w zastępstwie Dyrektora Szkoły – pani Dorota Tyborowska podziękowała uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za cierpliwość, wyrozumiałość i wzajemną życzliwość okazywaną sobie nawzajem. Jednocześnie pani Dorota życzyła wszystkich miłego, spokojnego i bezpiecznego letniego wypoczynku. Był to czas na podsumowanie osiągnięć uczniów , podkreślenie ich sukcesów. Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się w nauce. Do nich należą: Małgorzata Sokołowska, Kamil Szabłowski oraz Dawid Olszewski. Pamiątkowymi tabliczkami zostali docenieni nasi niezawodni sportowcy: Mateusz Kochanowski, Adam Kaczmarczyk. Mateusz Stachurski, Kamil Szabłowski, Arkadiusz Szladowski, Dawid Olszewski, Sebastian Olszewski i Przemysław Wysoczarski. W zakończenie roku szkolnego 2018/2019 zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu o życiu i pontyfikacie Patrona Szkoły – Papieża Jana Pawła II. Największą wiedzą wykazali się: Małgorzata Sokołowska, Kamil Szabłowski i Paweł Piórkowski. W dalszej części uroczystości p. Martyna rólka w formie prezentacji multimedialnej przypomniała co działo się w naszej szkole przez miniony rok szkolny. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali zdjęcia i wspominali wydarzenia. Na koniec klasa II przygotowała dla najmłodszych kolegów, czyli uczniów z klasy I niespodziankę. Starsi uczniowie sprawdzili w różnych konkurencjach sprawność i umiejętności pierwszaków po to aby w pełni przyjąć ich do społeczności szkolnej. Na koniec wszyscy rozeszli się do swoich sal , gdzie od wychowawców odebrali świadectwa ukończenia poszczególnych klas.