logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze
2019-10-03

Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze

Dnia 30 września 2019r. w Zespole Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie zostały przeprowadzone ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze połączone z ewakuacją ludzi. Celem było sprawdzenie przygotowania obiektu i pracowników szkoły do działań w przypadku powstania pożaru lub innego miejscowego zagrożenia, w tym prowadzenia ewakuacji; doskonalenie techniki gaszenia pożaru i ratownictwa medycznego; sprawdzenie stanu wyszkolenia jednostek OSP w KSRG z terenu Gminy Czerwin; współpraca jednostek OSP, Zespołu PRM oraz Policji. W ćwiczeniach ewakuacyjnych udział wzięli uczniowie ZSP i SP w Czerwinie, nauczyciele pracownicy administracji i obsługi, pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz jednostki: OSP Czerwin, OSP Suchcice i KM PSP Ostrołęka.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu