logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Dzień Edukacji Narodowej
2019-10-11

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku uroczystości pani dyrektor Justyna Jabłonka przypomniała zebranym historię tego święta, dziękowała nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za pracę. Następnie młodzież zorganizowała uroczystą galę rozdania Oscarów. Nauczyciele zostali nominowani aż w szesnastu kategoriach. Uroczystą galę rozdania nagród poprowadzili Alicja Bińczyk kl IV i Dawid Olszewski kl II. Akademię przygotowały panie: Beata Podbielska i Dorota Tyborowska

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu