logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Dzień Edukacji Narodowej
2018-10-22

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972r. Upamiętnia również powstanie Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego dnia 14 października 1773r. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel. W trakcie akademii uczniowie zaprezentowali różne typy nauczycieli, zaś pedagodzy sprawdzili pomysłowość i zręczność swoich uczniów. Następnie pani Dorota Tyborowska podziękowała nauczycielom  oraz pracownikom administracji i obsługi  za dotychczasowe zaangażowanie, życzliwość i wyrozumiałość w pracy z młodzieżą. Życzyła wszystkim spełnienia marzeń i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Najbardziej aktywnym nauczycielom i pracownikom zostały wręczone w tym dniu nagrody w uznaniu za trud i wysiłek wkładany w pracę z uczniami. Na koniec wiele miłych i ciepłych słów popłynęło od uczniów w kierunku nauczycieli.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu