/ Aktualności / Sukcesy naszych uczniów
2019-12-10

Sukcesy naszych uczniów

29 listopada 2019 r. odbył się konkurs Pieśni Patriotycznej w Goworowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy I – Sylwia Dzbeńska i Sebastian Zaręba. Wykonali w duecie pieśń pt.” Dziś idę walczyć, mamo”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom wykonania wybranych przez siebie utworów, zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i szkół średnich. Dostarczyli słuchającym wiele emocji i wzruszeń. W rezultacie nasi uczniowie zajęli III miejsce.

W środę, 4 grudnia w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie odbył się konkurs z zakresu profilaktyki zdrowia „Jak żyć długo i zdrowo” pod patronatem starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań zamkniętych. W kategorii szkół powiatowych drugie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Małgorzata Sokołowska, trzecie – Sylwia Dzbeńska. Opiekunem była pani Martyna Rólka.

Dominik Tyszka i Dawid Olszewski godnie reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”, który odbył się 9.12.2019 r. w ZSP w Myszyńcu. Łatwo nie było. Tekst dyktanda niemalże wszystkim uczestnikom sprawił problemy. Niemniej jednak Dominikowi Tyszce udało się zdobyć III miejsce. Pozostałe dwa należały do uczennic z ZSP w Myszyńcu.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich sukcesów.