logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

/ Aktualności / Stypendium Prezesa Rady Ministrów
2019-12-11

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dnia 10 grudnia 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół ponadgimnazjalnych z rejonu ostrołęckiego. Stypendia otrzymali najlepsi z najlepszych. Wśród laureatów jest również uczennica naszej szkoły – Małgorzata Sokołowska. Małgosia otrzymała stypendium już po raz trzeci. Jest to nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce i promocję z wyróżnieniem. W tym roku dyplomy stypendystom wręczyła m.in. Mazowiecki Wicekurator Oświaty – pani Dorota Skrzypek oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w Powiecie Ostrołęckim – pani Magdalena Pietras. W czasie uroczystości uczennicy towarzyszyła Dyrektor Szkoły – pani Justyna Jabłonka.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2022.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu