logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / „Narodowe wyzwania w rolnictwie”- ogólnopolska konferencja w Warszawie
2019-11-08

„Narodowe wyzwania w rolnictwie”- ogólnopolska konferencja w Warszawie

Siódmego listopada 2019 młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie uczestniczyła w ogólnopolskiej konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Tegoroczna edycja odbyła się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Global EXPO w Warszawie. Młodzież miała okazje posłuchać wykładów prowadzonych przez ekspertów z dziedziny rolnictwa między innymi na temat” Polska na globalnym rynku producentów żywności”’,„ Jak zabezpieczyć się przed suszą?”, „Uprawa bezorkowa sposobem na ograniczenie utraty wody w glebie”, „Zarządzanie ryzykiem w gospodarstwie rolnym” i wiele innych. Opiekunem wycieczki była Beata Podbielska a organizatorem Pani Anna Buczyńska, pracownik Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz radna powiatu ostrołęckiego. Bardzo dziękujemy Pani Ani za organizację wyjazdu.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu