/ Aktualności / Otrzęsiny klasy pierwszej
2017-12-11

Otrzęsiny klasy pierwszej

Dnia 6 grudnia, czyli w Mikołajki klasa druga wraz z wychowawczynią  p. Justyną Kępą przygotowała niespodziankę dla klasy pierwszej, czyli Otrzęsiny. Jest to impreza, która na dobre wpisała się w kalendarz uroczystości szkolnych. Jednak jest o tyle ciekawsza, gdyż cale jej przygotowywanie jest owiane tajemnicą.  Zaskoczyć pierwszaków się udało.  Były tańce, ubijanie jajek, konkurencje sportowe i oczywiście tradycyjne picie mleka. Na koniec wychowawczyni klasy pierwszej p. Beata Podbielska musiała złożyć przysięgę na wesoło, iż będzie należycie zachowywała się w szkole, natomiast pierwszaki przysięgały, że będą godnie reprezentować szkołę i klasę. Wszyscy dobrze się bawili. Na koniec zostały rozdane dyplomy.