/ Aktualności / SUKCES MAŁGOSI SOKOŁOWSKIEJ W KONKURSIE PROFILAKTYCZNYM „JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO”
2017-12-15

1 grudnia w  Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie odbyła się VII edycja powiatowego konkursu z zakresu profilaktyki zdrowia „Jak żyć długo i zdrowo” pod patronatem starosty ostrołęckiego. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony własnego zdrowia, uświadomienie młodzieży, że profilaktyka jest najlepszym sposobem na poprawę zdrowia społeczeństwa. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Sokołowska kl. IITA oraz Karolina Deptuła kl. I TA.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych: III miejsce zajęła Małgorzata Sokołowska.
Nagrodami dla zwycięzców były dyplomy oraz sprzęt elektroniczny ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce. Wszyscy uczestnicy otrzymali także nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych – Pani  Magdalena Pietras. Dyplom został wręczony także Pani Martynie Rólce w ramach podziękowań za współpracę oraz przygotowanie młodzieży do konkursu. Po zakończeniu części konkursowej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Małgosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.