logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

/ Aktualności / Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę
2023-10-21

Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

20 października 2023r. nasi maturzyści wzięli udział w pielgrzymce na Jasną Górę. Przed nimi ważny i pracowity czas. Zbliżający się egzamin maturalny jest podsumowaniem ich ciężkiej pracy oraz krokiem milowym w wyborze drogi zawodowej. Uczniowie V klasy TA  udali się zatem na Jasną Górę by tam uczestniczyć we mszy świętej sprawowanej w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej oraz wziąć czynny udział w Apelu Jasnogórskim w Kaplicy Cudownego Obrazu. Pobyt na Jasnej Górze to świetna okazja do zebrania myśli, refleksji nad wyborem dalszej drogi życiowej a przede wszystkim oddania swoich egzaminów, spraw i intencji w ręce Pana Boga.

 

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu