/ Aktualności / Podsumowanie projektu „Razem na staż plus”
2020-06-05

Podsumowanie projektu „Razem na staż plus”

5 czerwca 2020r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu „Razem na staż plus”. Ze względu na panującą w kraju pandemię spotkanie miało charakter kameralny.

Dziewięcioro naszych uczniów w okresie od 2 do 30 listopada odbywało staż zawodowy w Grenadzie w Hiszpanii. Staż został zrealizowany w ramach projektu systemowego „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Dla wielu uczniów taki staż to przygoda życia, nabywanie umiejętności, poznawanie kultury i obyczajów innego kraju.

Podczas podsumowania projektu uczniowie wraz z opiekunami mogli obejrzeć prezentację, która w skrócie przypominała czas spędzony w Hiszpanii. Wróciły miłe wspomnienia.

Na zakończenie Pani Dyrektor ZSP w Czerwinie wręczyła uczniom i opiekunom CERTYFIKATY potwierdzające uczestnictwo w projekcie. Przyszli absolwenci naszej szkoły będą mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami w CV.