/ Aktualności / Rok szkolny 2020/2021 oficjalnie rozpoczęty
2020-09-01

Rok szkolny 2020/2021 oficjalnie rozpoczęty

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Wszystkim uczniom Technikum Agrobiznesu w Zespole Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie życzę, aby zdobywanie nowej wiedzy i kolejnych umiejętności niosło ze sobą radość i zadowolenie. Życzę wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń. Niech każdego dnia towarzyszy Wam świadomość, że najważniejszym celem szkoły jest pomóc każdemu uczniowi stać się lepszym, mądrzejszym i dojrzalszym. Życzę Wam wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był wspólną drogą do rozwoju Was – młodzieży i Nas -dorosłych.

Nauczycielom i Wychowawcom życzę, aby Państwa oddanie, pasja, profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły ze sobą poczucie spełnienia. Życzę Państwu wielu osiągnięć w pracy zawodowej, uznania w środowisku lokalnym i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków.

Rodzicom życzę, abyście Państwo zawsze znajdowali w szkole partnera wspierającego Państwa w staraniach o zapewnienie Waszym dzieciom jak najlepszych warunków startu w  dorosłe życie. Życzę Wszystkim dobrej współpracy ze szkołą, w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dobro dzieci i młodzieży.

Rok szkolny 2020/2021 uważam za rozpoczęty. Powodzenia.

Justyna Jabłonka