logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Spotkanie z p. Barbarą Stępkowską z firmy Ekokruprol
2019-02-27

Spotkanie z p. Barbarą Stępkowską z firmy Ekokruprol

W miniony wtorek naszą szkołę odwiedziła pani Barbara Stępkowska, dyrektor handlowy firmy Ekokruprol w Troszynie. Pani Barbara w ramach zajęć praktycznych opowiedziała nam o konieczności stosowania nawozów wapniowych w rolnictwie i ich wpływu na przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny. Młodzież, pod kierownictwem pani Barbary wykonała proste doświadczenia, dzięki nim zdobyta wiedza na pewno na dłużej zostanie w naszej pamięci. Bardzo dziękujemy pani Ani Buczyńskiej -ODR oddział w Czerwinie- za pomoc w organizacji spotkania oraz pani Barbarze Stępkowskiej za poświęcony czas.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu