/ Aktualności / Sukcesy naszych uczniów
2017-12-18

Sukcesy naszych uczniów

W październiku 2017 młodzież ZSP w Czerwinie wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” oraz Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zapobiegamy pożarom”. Obydwa te konkursy odbyły się w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwinie ( etap gminny). Uczniowie klasy II Technikum Mateusz Kochanowski i Mateusz Helcberger  zdobyli I i II miejsce.  Mateusz Kochanowski będzie reprezentował gminę i naszą szkołę w etapie powiatowym, który odbędzie się wiosną w Ostrołęce.
W konkursie plastycznym zwyciężyła Małgorzata Sokołowska uczennica klasy II,  a drugie miejsce zdobyła Katarzyna Przeździecka kl. II.
Praca Małgosi będzie brała udział  w kolejnych etapach konkursu.
30 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie ortograficznym. Konkurs został przeprowadzony w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu. Dominik Tyszka – uczeń klasy II TA zajął – I miejsce. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  w poprawnym posługiwaniu się językiem polskim.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.