logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Uczniowie ZSP w Czerwinie „zanieśli wiosnę” przedszkolakom.
2020-03-06

Uczniowie ZSP w Czerwinie „zanieśli wiosnę” przedszkolakom.

Na dwa tygodnie przed Pierwszym Dniem Wiosny uczniowie klasy I TA „zanieśli wiosnę” przedszkolakom z Przedszkola Samorządowego w Czerwinie. Młodzież pod opieką p. Emilii Byler przygotowała zagadki o wiośnie i czytała bajeczki. Dzieci z grup „Biedronki” i „Słoneczka” aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Chętnie odpowiadały na pytania, wykazały się wiedzą nt. pory roku, jaką jest wiosna. Dodatkową atrakcją dla maluszków były dwie bajkowe postaci, które przyszły do przedszkola razem z uczniami z ZSP. Przedszkolaki nie kryły swojej radości i serdecznie przywitały Kubusia Puchatka i Tygryska. Kubuś i Tygrysek odwiedzili także dzieciaczki z innych grup w przedszkolu. Tam również zostali ciepło przyjęci. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2020.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu