logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

/ Aktualności / Uczniowie ZSP wzięli udział w spotkaniu dotyczącym nowej strategii rozwoju gminy Czerwin
2022-09-24

Uczniowie ZSP wzięli udział w spotkaniu dotyczącym nowej strategii rozwoju gminy Czerwin

W dniu 21 września grupa uczniów ZSP w Czerwinie uczestniczyła w spotkaniu konsultacyjnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza”. Wzięli w nim udział mieszkańcy gminy, przedstawiciele instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i biznesu. Spotkanie miało charakter warsztatowy. Wszyscy uczestnicy aktywnie pracowali. Efektem spotkania było wypracowanie aktualnych problemów, potrzeb lokalnego środowiska i przyszłych działań.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu