/ Aktualności / Wyjazd do Bednar koło Poznania i udział w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW
2019-09-23

Uczniowie naszej szkoły 20 września wyjechali do Bednar koło Poznania aby tam uczestniczyć w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW. Wyjazd zorganizowała pani Beata Podbielska . Młodzież z zaciekawieniem zwiedzała stoiska czołowych producentów maszyn i urządzeń rolniczych.
Należy pamiętać, że AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm w szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.
Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.