logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
/ Aktualności / Prowadzenie rejestru i sporządzanie planu nawozowego w gospodarstwach rolnych- szkolenie
2019-02-20

Prowadzenie rejestru i sporządzanie planu nawozowego w gospodarstwach rolnych- szkolenie

W dniu 15 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na szklenie do Urzędu Gminy    w Czerwinie. Szkolenie zorganizowała pani Anna Buczyńska pracownik ODR odział Czerwin. Szkolenie to poświęcone było „Prowadzeniu rejestru i sporządzaniu planu nawozowego w gospodarstwach rolnych”. Dzięki specjalistom, którzy poprowadzili szkolenie wiadomości zdobyte przez nas pozwolą na ich praktyczne zastosowanie w gospodarstwach. Bardzo dziękujemy p. Annie Buczyńskiej  za zaproszenie.

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu