logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

/ Aktualności / Powiatowy Konkurs „Bożonarodzeniowy Anioł”
2024-02-03

Powiatowy Konkurs „Bożonarodzeniowy Anioł”

W dniu 2 lutego 2024 roku, odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „Bożonarodzeniowy Anioł”. Konkurs zorganizowała Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Czerwinie we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Czerwinie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników w różnym wieku. Do oceny wpłynęło 97  aniołów różnej wielkości, wykonanych w różnych technikach i z różnych materiałów. Z naszej szkoły w  kategorii – uczniowie szkoły ponadpodstawowej III miejsce zajął  – Sebastian Zaręba a wyróżnienie  zdobył  Piotr Filochowski. Nagrodę  p. Grzegorza Długokęckiego – Wójta Gminy Czerwin zdobyła  Nadia Slobodian.  Serdecznie gratulujemy .

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu