/ Aktualności / Szkolne Koło Wolontariatu działające przy ZSP w Czerwinie zostało lokalnym koordynatorem akcji charytatywnej „Paczuszka dla Maluszka”
2023-11-24

Nasza szkoła włączyła się w akcję Paczuszka dla Maluszka, której organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. W tym roku szkolnym wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką pani Emilii Byler postanowili zostać lokalnym koordynatorem akcji.

To już 11. edycja akcji, której celem jest wspieranie podopiecznych Fundacji Małych Stópek oraz placówek i organizacji zajmujących się pomocą dzieciom i matkom w trudnej sytuacji życiowej.

Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę pomocy!

Przygotuj paczkę z artykułami tj.: proszki i płyny do prania dla dzieci, kremy, szampony, pampersy rozmiar 3 i większe, mydełka dla dzieci, chusteczki nawilżane dla dzieci, artykuły szkolne, kolorowanki, zabawki, słodycze i przynieś ją do siedziby Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie. Opiekun wolontariatu bądź wolontariusz odbierze od Ciebie paczuszkę, a Ty  otrzymasz bombkę z LOGO akcji.

Akcja trwa do 10.01.2024r. Po tym terminie ofiarujemy zebrane paczki podopiecznym fundacji.

Regulamin akcji dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych na stronie www.paczuszkadlamaluszka.pl

Nie zapomnijmy, w czasie bożonarodzeniowych przygotowań, o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących!

DZIĘKUJEMY W IMIENIU FUNDACJI

ORAZ SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

ZA WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJĘ!