/ Aktualności / DZIEŃ OTWARTY już za nami!
2023-04-26

DZIEŃ OTWARTY już za nami!

26 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Wszyscy ósmoklasiści z okolicznych szkół podstawowych mieli okazję wziąć udział w naszym wydarzeniu. Na zaproszenie odpowiedzieli swoją obecnością uczniowie ze SP w Czerwinie, SP w Piskach oraz NSP w Trynosach Osiedle.

Młodzież została przywitana przez panią dyrektor naszej szkoły Justynę Jabłonkę. Następnie uczniowie mieli okazję zobaczyć prezentację multimedialną o ZSP w Czerwinie oraz wysłuchać kilku słów na temat kierunków kształcenia na kolejny rok szkolny.

Po prelekcji nt. szkoły ósmoklasiści udali się na „spacer po szkole”, w czasie którego pod kierunkiem nauczycieli z ZSP poznali wszystkie klasopracownie oraz bazę dydaktyczną.

Po zwiedzaniu szkoły wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie rozegrał się Turniej o Puchar Dyrektora ZSP w Czerwinie. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny.

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła klasa VIII a ze SP w Czerwinie,

II miejsce zajęła drużyna ZSP w Czerwinie,

III miejsce zdobyła klasa VIII b ze SP w Czerwinie,

IV miejsce należało do drużyny ze SP w Piskach.

Na ósmoklasistów, którzy nie brali udziału w turnieju czekała nie mniejsza atrakcja. Na placu za szkołą był przygotowany plac manewrowy i chętni uczniowie mogli pojeździć samochodem (służącym do nauki jazdy) wraz z instruktorem. Chętnych nie brakowało, a atrakcja była dla uczniów niecodzienna i wzbudziła spore zainteresowanie.

Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom, którzy wzięli udział w naszym wydarzeniu.

Mamy nadzieję, że niektórzy z Was zaplanują swoją przyszłość z ZSP w Czerwinie!