logo Zespółu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

/ Aktualności / Mamy wspaniałych uczniów – III miejsce w Powiatowym Pikniku Prewencyjnym w Kadzidle
2023-05-19

Mamy wspaniałych uczniów – III miejsce w Powiatowym Pikniku Prewencyjnym w Kadzidle

18 maja 2023r. uczniowie naszej szkoły:  Nadia Slobodian, Zuzanna Tyszka, Łukasz Dobkowski, Sebastian Szabłowski oraz Paweł Wójcicki reprezentowali naszą szkołę na I Powiatowym Pikniku Prewencyjnym. Miejscem zmagań i rywalizacji młodzieży był teren ZSP w Kadzidle oraz przyległa do szkoły strzelnica sportowa.  Uczestnicy mogli m.in. sprawdzić swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową, wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym czy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wiele pozytywnych doznań sprawiły uczestnikom zmagania na strzelnicy, gdzie mogli sprawdzić swoją celność w strzelaniu z karabinków sportowych.

Po podsumowaniu wyników nasi uczniowie zajęli III miejsce! Gratulujemy!

Zespół Szkół Powiatowych
im. Papieża Jana Pawła II
w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

tel/fax : (29) 761 45 15

NIP: 759-10-24-213
REGON: 000781279

© Zespół Szkół Powiatowych
w Czerwinie 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: dobrepiksele.eu