/ Aktualności / Zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w Dyktandzie Mikołajkowym!
2023-12-05

Mikołajki na Dyktanda.pl – dla dużych i małych entuzjastów poprawnej polszczyzny! Chcesz, żeby prezent trafił do Ciebie? Wystarczy 6 grudnia o 19:00 rozwiązać w aplikacji ZDAY świąteczne dyktando. Mikołaj o wszystkich pamięta i zaprasza do zabawy zarówno Uczniów, jak i Nauczycieli oraz Rodziców! Udało nam się dowiedzieć, że worek z prezentami zawiera książki z autografem i atrakcyjne gadżety!

Już teraz możesz zapisać się na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-mikolajkowe-2023

Udział jest bezpłatny! Do wygrania między innymi najnowsza książka Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa Giełd Papierów Wartościowych w Warszawie i w Bukareszcie. “Po prostu to zrobić” to lektura, po którą chętnie sięgnie każdy z domowników. Opowiada o życiu w oparciu o podróże. Autor zabiera czytelników w tak skrajnie różne i ekscytujące miejsca jak wielka metropolia, dżungla czy pustynia. Książka Ludwika Sobolewskiego będzie świetnym towarzyszem długich, zimowych wieczorów.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl